Aktualne mioty

Wszystkie sprzedawane przez nas kocięta posiadają rodowody FPL/Felis Polonia.

W każdej hodowli kotów, również i u nas prowadzi się klasyfikację kociąt przeznaczonych do sprzedaży:

 

PET - czyli kot towarzysz "na kolanka". Jest to kot nieposiadający praw hodowlanych i wystawowych. Kota nie można rozmnażać ani wystawiać na wystawach kotów. Kot, który nie posiada idealnych oznak tj. drobne błędy w umaszczeniu / budowie.

 

SHOW / NEUTERED - jest to kot wystawowy nieposiadający praw hodowlanych. Kot o prawidłowych oznakach i budowie. Kot bez praw hodowlanych, idealny w typie mągący z powodzeniem brać udział w Wystawach Kotów Rasowych.

 

BREEDER- kociak z prawami hodowlanymi, zdrowy, bez wad budowy, sposób wybarwienia może być idealny lub z drobnymi niedoskonałościami

 

Jeżeli w statusie kotka widnieje wpis  WOLNY / OBSERWOWANY   to znaczy, że kotek  w chwili obecnej nie może być rezerwowany jako PET, gdyż jest obserwowany pod kątem wystawowo-hodowlanym.

 

 

 Aktualnie posiadamy w hodowli jednego kocurka JOGI w kolorze seal mitted ur. 25.08.2022 roku, którego żona nazwała Mufinkiem ze względu na jego słodki, kochany charakter . Uwielbia kontakt z nami, reaguje na swoje imię /przybrane/ i jest wyjątkowo przytulaśnym kotkiem. Jest śliczny, prawidłowo ubarwiony i bardzo puchaty. On po prostu jest wyjątkowy. Czeka na nowych kochających włascicieli.